Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Скопско - најубавата приказна од Македонија! (видео)

Новата реклама на Скопско е духовита проза за тоа како во Македонија се слави животот.

skopsko-najubava-prikazna-od-makedonija-001.jpg

Ова видео ја опишува неодоливата потреба да се сподели убавото со најблиските и да се искористи секоја и најмала причина за славење.

Приказна што охрабрува и потврдува дека не мора да се менуваме за да живееме среќно.

Би можело да ве интересира:

Колку чини просечна македонска свадба? Свадба во Македонија сè уште е традиционална церемонија од која ретко кој се отк...
Среќна Нова година, ви посакува друштвото на „Smoki Friendy“ од Барсел... Или како што би рекле Шпанците – „Feliz año nuevo!“ Дојдовме до точката на ...
Мирослав Илиќ во Еден на Еден: Аркан беше крив, не јас! (видео) Го викаат кралот на боемската музика и со право, бидејќи во времето на Југослави...