Зошто македонски снимател е најтешката професија? (видео)


Зошто македонски снимател е најтешката професија? (видео)

Најгледаното македонско ток-шоу, Еден на Еден, заврши со студиските епизоди за оваа фантастична осма сезона. Сега продолжуваат Еден на Еден специјалите, а оваа сабота не чека уникатното гостување од луѓето зад камерите – сниамтелите на шоуто!

zoshto-makedonski-snimatel-e-najteshkata-profesija-01.jpg

Слушнете ги неверојатните приказни и искуства на четворица сниматели од големиот Еден на Еден тим, оваа сабота во 19 и 15 часот на Телма.

Погледнете ја најавата и уверете се зошто треба да ја гледате оваа симпатична епизода од вашето омилено шоу:

Би можело да ве интересира:

Еден на Еден: Жаре ги угости момците од дуото ДНК и специјален гостин ... Веруваме дека уживавте во саботното издание на најгледаното ток-шоу "Еден на Еде...
Жаре скокна од авион! (видео) Оваа сабота ве очекува уште едно одлично издание на најгледаното ток-шоу во земј...
Снимателите на Еден на Еден ги открија тајните на занаетот! (видео) Минатата сабота почна серијалот епизоди снимени надвор од студио, во рамки на ос...