Филмови во кои актерите навистина имаат секс


Филмови во кои актерите навистина имаат секс

Знаеме дека актерите имаат своја замена и двојници кои одредени сцени ги глумат наместо нив, но некои пак решаваат сами докрај да ги снимат своите сцени. Дури и секс сцените.

filmovi-kade-akterite-snimile-realni-seks-sceni-01.jpg

Неколку филмови каде актерите имаат вистински секс:

1. „Shortbus“

Оваа комедија е позната како една од најдобрите во својот жанр со добра причина. Поголемиот дел од сцените се реални. Актерката Сук-Јин-Ли за малку ќе била и отпуштена од радиото каде работела претходно заради сцените.

2. „9 Songs“

Ако сте во потрага по секс сцени и хипстерско однесување, овој филм дефинитивно ќе ви се допадне. Парот во филмот одат на концерти на бендови како „The Dandy Warhols“ и сексот е реален.

3. „The Brown Bunny“

Актерите Винсент Гало и Клои Севињи тука навистина имаат орален секс.

4. „The Idiots“

Кога е сниман овој филм, режисерот Ларс Фон Трир сакал неговите филмови да ги направи што е можно пореални, па и секс сцените не отстапувале од ова правило. Неколку парови во овој филм, навистина имаат секс.

5. „Cruising“

Оригиналниот филм вклучувал реална секс сцена помеѓу двајца хомосексуалци, но сцената подоцна е речиси комплетно скратена и можете да видите само мал дел од неа.

Уште 5 филмови на следната страна...Би можело да ве интересира:

10 филмови кои ќе ви го подигнат расположението Има филмови за кои вреди да одвоите час и половина не само да уживате и да се ре...
Холивудски ѕвезди кои никогаш не глумеле во добар филм Вкусовите се различни, но според оцеките на љубителите на филмови, на некои акте...
Емотивни филмови заради кои ќе пуштите и по некоја солза Истражувањата покажуваат дека речиси 92% од луѓето имаат плачено барем на еден ф...