Ким Кардашијан во тинејџерските години (фото)

Денес важи за една од најсекси старлетите на светот. Наскоро ќе стане и мајка. Ким Кардашијан не изгледала секогаш така совршено.

kim-kardasijan-vo-tinejdzerskite-godini-foto-01

Во прилог се неколку фотки од детството и тинејџерските години – од слабичка плавуша, до крупна црнокоса денес.

На некои од фотките може да се каже дека личи и на Бугарска пејачка:

kim-kardasijan-vo-tinejdzerskite-godini-foto-1

kim-kardasijan-vo-tinejdzerskite-godini-foto-2

kim-kardasijan-vo-tinejdzerskite-godini-foto-3

kim-kardasijan-vo-tinejdzerskite-godini-foto-4

Преостанатите слики на следната страна...


Би можело да ве интересира:
Избор за најзгодна мајка во Кина: Ќе погодите која е мајка, а која ќерка? (фото)Избор за најзгодна мајка во Кина: Ќе погодите која е мајка, а која ќерка? (фото)...
Во Кина на социјалната мрежа Weibo пристигнале десетици фотографии од ќерки кои се сликаат со нивнит...
Ова се најскапите секс-играчки на светотОва се најскапите секс-играчки на светот...
Сексот се продава. И тоа многу добро. Фактот дека годишната вредност на сексуални помагала и играчки...
Светлечки тунел - традиционална новогодишна атракција во ЈапонијаСветлечки тунел - традиционална новогодишна атракција во Јапонија...
Веќе неколку години по ред од ноември, па се до март, во Јапонија е изложен овој магичен, празничен ...

Препорачано од Facebook