Сестринска вечер - Џиџи и Бела Хадид згодни и разголени


Сестринска вечер - Џиџи и Бела Хадид згодни и разголени

Џиџи Хадид скоро се врати од романтичниот одмор со Зејн Малик и реши истиот момент кога ќе пристигне во Лос Анџелес да се види со својата омилена сестра, Бела Хадид.

sestrinska-vecer-dzidzi-i-bela-hadid-zgodni-i-razgoleni-01.jpg

Двете суперманекенки излегоа на вечерка во еден од омилени места во Западен Холивуд, „The Nice Guy“.

19-годишната Бела решила да облече длабоко и широко отворено деколте, а нејзината 21-годипна сестра да ги покаже совршените стомачни.

Двете сестри кои вртат погледи:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто Ема Стоун го одбрала името „Ема“ за нејзино сценско име? Дали знаете дека вистинското име на Ема Стоун не е „Ема“? Токму така, нејзиното ...
12 браќа и сестри на славните кои не сте знаеле дека постојат Ако ги погледнете нивните фотографии имате чувство како да ви се веќе познати, к...
Ники Минаж е чиста копија на Ким во латекс (фото) Латексот доживува свој момент на слава, а Ники Минаж не е имуна на овој тренд. С...