Сестринска вечер - Џиџи и Бела Хадид згодни и разголени
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Systems Engineer 18-01-2018
Возач 18-01-2018


Сестринска вечер - Џиџи и Бела Хадид згодни и разголени

Џиџи Хадид скоро се врати од романтичниот одмор со Зејн Малик и реши истиот момент кога ќе пристигне во Лос Анџелес да се види со својата омилена сестра, Бела Хадид.

sestrinska-vecer-dzidzi-i-bela-hadid-zgodni-i-razgoleni-01.jpg

Двете суперманекенки излегоа на вечерка во еден од омилени места во Западен Холивуд, „The Nice Guy“.

19-годишната Бела решила да облече длабоко и широко отворено деколте, а нејзината 21-годипна сестра да ги покаже совршените стомачни.

Двете сестри кои вртат погледи:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Бела Хадид во целосно црн аутфит и без грам шминка, на вечера во Лос А... Бела Хадид повторно докажа дека е природна убавица со тоа што се појави пред кам...
Зошто Ема Стоун го одбрала името „Ема“ за нејзино сценско име? Дали знаете дека вистинското име на Ема Стоун не е „Ема“? Токму така, нејзиното ...
Џиџи остана без штикла, Бела падна: Неочекувани ситуации на модните не... Модните недели во светските метрополи се најважните настани во светот на модата....