Славни жени кои носат чевли поголеми од број 40
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Systems Engineer 18-01-2018
Возач 18-01-2018


Славни жени кои носат чевли поголеми од број 40

slavni-zeni-koi-nosat-cevli-pogolemi-od-broj-40-001.jpg

Кој вели дека треба да имате мали стапала за да бидете Пепелашка? Или модерна, славна убавица?

Има толку многу жени кои се срамат да побараат штикли со број 40 или поголем, но овие славни убавици дефинитивно не спаѓаат во таа група.

Утеха дека прекрасните жени често носат големи броеви:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Славни дами кои не јадат месо Вегетаријанството стана многу популарен начин на живот во последно време и се чи...
Кои машки ѕвезди се меѓу највисоките во Холивуд? Ви откриваме кои се десетте машки ѕвезди на филмот, чија висина им е дополнителе...
Славни мажи кои имале афери со дадилки Тешко е да се остане верен во Холивуд, тоа веќе на сите ни е добро познато. Секо...