Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Адвокат 26-04-2017
Ѕидар 26-04-2017


Рајан Рејнолдс: Кога знаев дека Блејк ќе ја побарам за сопруга?

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс се еден од оние ретки парови меѓу славните заради кои веруваме во вистинска љубов.

rajan-rejnolds-za-momentot-koga-sfatil-deka-blejk-lajvli-e-onaa-vistinskata-01.jpg

Рајан Рејнолс знае и во јавност да изговори прекрасни зборови за својата сопруга како: „Кога го добивме нашето дете, тогаш сфатив дека сум вљубен во мојата сопруга повеќе од било кога претходно во животот“.

rajan-rejnolds-za-momentot-koga-sfatil-deka-blejk-lajvli-e-onaa-vistinskata-1.png

Или:

rajan-rejnolds-za-momentot-koga-sfatil-deka-blejk-lajvli-e-onaa-vistinskata-2.png

Кога тој ќе погреши, знае да се искупи со нејзините омилени колачи:

 

A photo posted by Blake Lively (@blakelively) on

rajan-rejnolds-za-momentot-koga-sfatil-deka-blejk-lajvli-e-onaa-vistinskata-3.png

А, погледите кои си ги испраќаат во јавност, едноставно покажуваат дека навистина се сакаат.

rajan-rejnolds-za-momentot-koga-sfatil-deka-blejk-lajvli-e-onaa-vistinskata-6.jpg

Рајан неодамна откри во точно кој момент сфатил дека Блејк е таа вистинската.

 

A photo posted by Blake Lively (@blakelively) on

За списанието GQ откри: „Се дружевме во еден мал ресторан во Трибека кој е отворен до доцна во ноќта, кога дојде една песна и јас ѝ реков: „Сакаш да танцуваме?“ Немаше никој во ресторанот, сè беше празно. И во токму еден од тие моменти, на среде танц, си реков: „Ја преминав границата.“. Ја испратив до дома и знаете што се случи после тоа...“

Но, не ја откри и песната на која танцувале: „Да, знам која беше песната, но нема да ја кажам. Ќе молчам.“

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Славни парови кои ги простија неверствата и останаа заедно За некои неверството е најлошата работа која може да се случи и автоматски значи...
Бакнување со својот брат, врска со жена, разменување крв: Бизарниот љу... Еднаш изјави дека спиела само со 4 мажи, од кои тројца биле нејзини сопружници.....
Најхрабрите фустани на славните, со шлиц над колкови Славните не се срамат да покажат малку голотија, тоа ни е сосема јасно на сите.&...