Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Адвокат 26-04-2017
Ѕидар 26-04-2017


13 славни жени кои се во врска со помлади мажи

Сите велат дека годините не се ништо повеќе од бројка, посебно во љубовта.

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-mnogu-pomladi-mazi-01.jpg

Не е важно кој е постар, колку е постар...

Токму тоа го докажуваат дамите кои се во врска со помлади мажи.

13 познати дами кои се во врска со многу помлади мажи од себе:

1. Џенифер Лопез и Дрејк

Разлика во години: 17

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-1.jpg

2. Мараја Кери и Брајан Танака

Разлика во години: 13

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-2.jpg

3. Алисон Џени и Филип Џонкас

Разлика во години: 20

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-3.jpg

4. Камерон Дијаз и Бенџи Маден

Разлика во години: 7

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-4.jpg

5. Ева Мендез и Рајан Гослинг

Разлика во години: 6 

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-5.jpg

6. Габриел Јунион и Двејн Вејд

Разлика во години: 10 

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-6.jpg

7. Џулијен Мур и Барт Фројндлих

Разлика во години: 9

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-7.jpg

8. Робин Рајт и Бен Фостер

Разлика во години: 14

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-8.jpg

9. Шакира и Жерард Пике

Разлика во години: 10

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-9.jpg

10. Кајли Миног и Џошуа Сасе

Разлика во години: 19

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-10.jpg

11. Кортни Кокс и Џони Мекдед

Разлика во години: 12

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-11.jpg

12. Џенет Џексон и Висам Ал Мана

Разлика во години: 9

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-12.jpg

13. Кети Грифин и Ренди Бик

Разлика во години: 20

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-13.jpg

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

30 актерки под 30 години кои ја освоија 2016-та година Кој вели дека искуството доаѓа со годините? Овие 30 млади дами се одличен доказ ...
Кои машки ѕвезди се меѓу највисоките во Холивуд? Ви откриваме кои се десетте машки ѕвезди на филмот, чија висина им е дополнителе...
8 добро познати ѕвезди кои изгледаат како воопшто да не стареат Група на добро познати стари ѕвезди ја воодушевија публиката за време на годишни...