Џеј Ло со шлиц до колк, Бијонсе e трудница со деколте: Најдобро облечените на Греми 2017


Џеј Ло со шлиц до колк, Бијонсе e трудница со деколте: Најдобро облечените на Греми 2017

Греми наградите, за разлика од останатите награди на кои ѕвездите зачекоруваат на црвениот тепих, се место за ризици при изборот на облека.

najdobro-oblecenite-na-gremi-nagradite-2017-01.jpg

Пејачите и пејачките, за разлика од актерите и актерките на Оскарите и Златните глобуси, одбираат смели, поинакви и интересни комбинации за да се појават на црвениот тепих.

И секако, меѓу нив ќе ги најдете оние кои се полн погодок со својот изглед.

На Греми 2017, меѓу оние најдобро облечените се Бијонсе, Џенифер Лопез, Криси Тајген, Ријана...

Најдобрите комбинации на Греми 2017: 

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

17 фотки од славните во најискрениот момент од животот - нивната свадб... Ѕвездите сме навикнати да ги гледаме како блескаат на црвениот тепих, а поретко ...
Криси Тајген не го разбира хороскопот, Бијонсе е Девица до крај: Ѕвезд... Сите знаат во кој хороскопски знак се родени, но не секој верува во моќта на ѕве...
Бремената Бијонсе сподели гламурозни фотки во зелен, тесен фустан Бијонсе оваа година уживаше во забавата пред Оскарите, заедно со Џеј Зи, а од ов...