Џеј Ло со шлиц до колк, Бијонсе e трудница со деколте: Најдобро облечените на Греми 2017


Џеј Ло со шлиц до колк, Бијонсе e трудница со деколте: Најдобро облечените на Греми 2017

Греми наградите, за разлика од останатите награди на кои ѕвездите зачекоруваат на црвениот тепих, се место за ризици при изборот на облека.

najdobro-oblecenite-na-gremi-nagradite-2017-01.jpg

Пејачите и пејачките, за разлика од актерите и актерките на Оскарите и Златните глобуси, одбираат смели, поинакви и интересни комбинации за да се појават на црвениот тепих.

И секако, меѓу нив ќе ги најдете оние кои се полн погодок со својот изглед.

На Греми 2017, меѓу оние најдобро облечените се Бијонсе, Џенифер Лопез, Криси Тајген, Ријана...

Најдобрите комбинации на Греми 2017: 

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Длабоко деколте и тон накит: Бијонсе се дотера за концерт на Бруно Мар... Бијонсе не ужива само во своите настапи и концерти, туку и како дел од публиката...
Што прави Шакира за да изгледа толку добро на 40 години? Се чини дека славната пејачка од Колумбија, Шакира, го пронашла еликсирот на мла...
Доказ дека Блу Ајви е копија на мама Бијонсе (фото) Иако можеби навидум не изгледа така, дечињата знаат да бидат вистинска копија на...