Што сè носеше Кејт Мидлтон за време на посетата на Париз?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Продавач 27-07-2017
Возач 27-07-2017


Што сè носеше Кејт Мидлтон за време на посетата на Париз?

Војводата и војвотката од Кембриџ, Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон викендов беа во посета на Париз.

shto-se-noseshe-kejt-midlton-za-vreme-na-posetata-na-pariz-01_copy.jpg

Во тие два дена, војвотката за само неколку часа успеа да маѓепса со неколку различни изгледи.

Прво за разгледувањето на Елисејската палата и запознавањето со францускиот претседател таа се појави во зелен „Catherine Walker“ капут.

Малку подоцна се појави во црн свечен фустан на „Alexander McQueen“ комбиниран со поголеми бисери и чевли на „Gianvito Rossi“ за време на ручекот во чест на француско-британските односи.

Двојката денот го заврши во резиденцијата на амбасадорот каде Кејт се појави во син фустан на „Jenny Packham“.

Следниот ден имавме можност да ја погледнеме во црвен капут на „Carolina Herrera“ и шарен фустан на „Chanel“ со кои кажа збогум на француската главна метропола.

Сите аутфити на Кејт Мидлтон за посетата на Париз:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Принцот Хари и Меган Маркл ќе почнат да живеат во Кенсингтоновата пала... Принцот Хари и Меган Маркл се во врска од летото 2016-та година, иако истата ја ...
Принцот Вилијам признава - По 20 години, принцезата Дијана сè уште му ... Додека бил на посета центар за палијативна нега во Лутон, Англија, принцот Вилиј...
Објавен е новиот портрет за 4-иот роденден на принцот Џорџ Принцот Џорџ, синот на принцот Вилијам и војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, де...