Адел се обидува да биде Бијонсе (видео)


Адел се обидува да биде Бијонсе (видео)

Јасно е дека Адел е воодушевена од Бијонсе. Таа дури и зажали што ја освои наградата Албум на годината на доделувањето на Греми, наместо Бијонсе.

adel-ja-imitira-bijonse-na-sred-koncert-01.jpg

Сега, реши да ја имитира:

Инаку, на почетокот на концертот во Мелбурн таа изјавила дека ќе се случат два часа плачење и жалење за поранешното момче.

Плус, уште еден магичен момент кога таа пее:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Родена е како русокоса: 40 работи кои никогаш не сте ги знаеле за Ема ... Како за почеток, дали сте знаеле дека нејзиното вистинско име всушност не е Ема...
Како изгледале супермоделите во '70-тите и '80-тите? Во време на многу „самопрогласени“ Инстаграм модели, да се потсетиме на едно вре...
Бијонсе во жежок разголен фустан на одмор во Италија (фото) Бијонсе никогаш не изгледала посекси од моментот кога реши да облече тесен, прип...