Ѕвезди кои тврдат дека ја изгубиле невиноста по 20-тата година
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Systems Engineer 18-01-2018
Возач 18-01-2018


Ѕвезди кои тврдат дека ја изгубиле невиноста по 20-тата година

Голем број на ѕвезди не се срамат да го опишат своето прво сексуално искуство, и за повеќето тоа се случило во тинејџерските години.

dzvezdi-koi-tvrdat-deka-ja-izgubile-nevinosta-po-20-tata-godina-001.jpg

Но, има и такви кои тврдат дека за првпат влегле во интимност со друго лице по 20-тата година.

На пример:

Адријана Лима - 27 години

„Мажите мора да ја почитуваат мојата одлука. Ако нема почит, тоа значи дека не ме сакаат. Знаете, мора да се држите до своите принципи. Едноставно, следете ги своите вредности.“

dzvezdi-koi-tvrdat-deka-ja-izgubile-nevinosta-po-20-tata-godina-1.jpg

Селин Дион - 20 години

„Се случи во Даблин, тоа беше незаборавен ден. Април 30-ти, 1988-ма година. Таа година се одржа Евровизија. Ме следеше до собата. Бев толку среќна што конечно бев сама со мажот кој го сакам,“ раскажуваше Селин Дион за сопругот Рене со кој беше цели 29 години.

dzvezdi-koi-tvrdat-deka-ja-izgubile-nevinosta-po-20-tata-godina-2.jpg

Брук Шилдс - 22 години

„Сметам дека прво треба да се засакаш себеси и тоа како изгледаш. Ако се водев по притисокот на околината, невиноста ќе ја изгубев многу порано. Но, за среќа тоа не се случи.“

dzvezdi-koi-tvrdat-deka-ja-izgubile-nevinosta-po-20-tata-godina-3.jpg

Крис Мартин - 22 години

„Имав потешкотии со девојките,“ отворено призна Крис Мартин, фронтменот на Coldplay.

dzvezdi-koi-tvrdat-deka-ja-izgubile-nevinosta-po-20-tata-godina-4.jpg

Енрике Иглесијас - 25 години

dzvezdi-koi-tvrdat-deka-ja-izgubile-nevinosta-po-20-tata-godina-5.jpg

Џесика Симпсон - 22 години

dzvezdi-koi-tvrdat-deka-ja-izgubile-nevinosta-po-20-tata-godina-6.jpg

Лиса Кудроу - 32 години

dzvezdi-koi-tvrdat-deka-ja-izgubile-nevinosta-po-20-tata-godina-7.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Селин Дион сподели ретка фотка со близнаците по повод нивниот 7-ми род... Познатата пејачка Селин Дион ретко споделува моменти од приватниот живот на Инст...
Ѕвезди кои се откажаа од светската слава за да прават други работи Понекогаш ни многуте пари и привилегии не се доволни да те задржат во светот на ...
Ѕвезди кои со текот на годините го подобрија својот изглед и стил Секој има различен стил, вкус и мислење, кога станува збор за Но, во некои случа...