17 вирални фотки кои заборавивте дека постојат, а 100% треба да останат запаметени


17 вирални фотки кои заборавивте дека постојат, а 100% треба да останат запаметени

Се сеќавате на моментот кога Леонардо ди Каприо како кутре ја извади главата надвор од автомобилот и уживаше на сонцето и ветерот? Или пак, на моментот кога Џон Траволта не можеше да ги тргне рацете од Скарлет Јохансон?

17-viralni-fotki-koi-zaboravivte-deka-postojat-a-100-treba-da-ostanat-zapameteni-01.jpg

Некои фотографии од славните не се така совршени како што вообичаено се претставени од професионалните фотографи и секако, токму заради тоа стануваат вирална сензација.

17 вирални фотки кои заборавивме дека постојат, а заслужуваат да бидат запамтени:

1. Леонардо ди Каприо, 2013

17-viralni-fotki-koi-zaboravivte-deka-postojat-a-100-treba-da-ostanat-zapameteni-1.jpg

2. Леонардо ди Каприо, 2014

Моментот кога пушката за прскање му беше омилена работа.

17-viralni-fotki-koi-zaboravivte-deka-postojat-a-100-treba-da-ostanat-zapameteni2.jpeg

3. Мери-Кејт Олсен и Оливие Саркози, 2012

Совршено нормална фотка од девојка и дечко, ништо посебно да се види...

17-viralni-fotki-koi-zaboravivte-deka-postojat-a-100-treba-da-ostanat-zapameteni-3.jpg

4. Скарлет Јохансон и Џон Траволта, 2015

Моментот кога Траволта не можеше да ги тргне рацете од неа...

17-viralni-fotki-koi-zaboravivte-deka-postojat-a-100-treba-da-ostanat-zapameteni-4.jpg

5. Скарлет Јохансон, 2013

17-viralni-fotki-koi-zaboravivte-deka-postojat-a-100-treba-da-ostanat-zapameteni-5.jpg

6. Крис Пајн, 2015

Едната солза на Крис за време на Оскарите.

17-viralni-fotki-koi-zaboravivte-deka-postojat-a-100-treba-da-ostanat-zapameteni-66.jpg

7. Џим Кери, 2008

17-viralni-fotki-koi-zaboravivte-deka-postojat-a-100-treba-da-ostanat-zapameteni-7.jpg

8. Леонардо ди Каприо, 2009

Мислевте дека виралните фотографии со Лео ќе завршат?

17-viralni-fotki-koi-zaboravivte-deka-postojat-a-100-treba-da-ostanat-zapameteni-8.jpg

Уште 9 фотки на следната страна...Би можело да ве интересира:

Леонардо ди Каприо и Нина Агдал одмораат со пријатели на јахта на Ибиц... После само неколку недели од првите заеднички фотки на плажа во Малибу, Леонардо...
Дакота Џонсон во жешко црвено бикини на плажа во Мајами (фото) Дакота Џонсон се печеше на жешкото сонце во Мајами во уште пожежок црвен костим ...
Најзгодните славни мажи од 2007-ма, една деценија подоцна Се сеќавате на славните личности кои ги сметавме за најзгодни во 2007-ма, поточн...