Ѕвезди кои уште на почетокот на 2017-та сменија фризура
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Systems Engineer 18-01-2018
Возач 18-01-2018


Ѕвезди кои уште на почетокот на 2017-та сменија фризура

Полека, но сигурно поминува првата третина од 2017-та година, а веќе некои славни личности почнаа да прават мали или големи промени на својот изглед.

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-01.jpg

Некои сменија фризура, некои должина на коса. Во секој случај, направија некаква промена.

Ѕвезди кои уште на почетокот на годината ја трансформираа својата коса:

1. Соланж

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-1.jpg

2. Кара Делевињ

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-2.jpg

3. Кети Пери

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-3.jpg

4. Зои Кравиц

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-4.jpg

5. Сара Хајланд

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-5.jpg

6. Ким Кардашијан

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-6.jpg

7. Џеј Ло

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-7.jpg

8. Ема Робертс

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-8.jpg

9. Клои Морец

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-9.jpg

10. Деми Ловато

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-10.jpg

11. Кристен Стјуарт

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-11.jpg

12. Џенуари Џонс

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-12.jpg

13. Кети Пери

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-13.jpg

14. Бела Хадид

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-14.jpg

15. Ким Кардашијан

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-15.jpg

16. Кајли Џенер

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-16.jpg

17. Кендал Џенер

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-17.jpg

18. Селена Гомез

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-18.jpg

19. Хејли Болдвин

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-19.jpg

20. Пријанка Чопра

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-20.jpg

21. Дру Баримор

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-21.jpg

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

5 ѕвезди кои никој не знае зошто и како се славни Ким Кардашијан не е единствената која „без никаков талент“ направи милиони и бре...
Што прави Шакира за да изгледа толку добро на 40 години? Се чини дека славната пејачка од Колумбија, Шакира, го пронашла еликсирот на мла...
Ким Кардашијан и Канје Вест го добија своето трето дете од сурогат мај... Ким Кардашијан и Канје Вест се пресреќни поради приновата, а Норт и Сент поради ...