Бредли Купер има уште позгоден двојник (фото)


Бредли Купер има уште позгоден двојник (фото)

bredli-kuper-ima-ushte-pozgoden-dvojnik-01.jpg

Можеби е подготвен да снима жешки сцени со Лејди Гага, но Бредли Купер дефинитивно потешката работа ја остава на својот двојник.

Токму така, имавме можност да го запознаеме згодниот двојник на Бредли Купер, за време на снимањето на „A Star Is Born“ во Калифорнија.

Додека Бредли Купер режираше, неговиот двојник си ја вршеше својата работа, и што е најважно, толку многу си личат што е тешко да ги распознаете:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Принцот Хари и Меган Маркл ќе почнат да живеат во Кенсингтоновата пала... Принцот Хари и Меган Маркл се во врска од летото 2016-та година, иако истата ја ...
Бредли Купер - кралот на селфи фотките меѓу славните На Оскарите во 2014-та година ја направи најсподелуваната фотографија на Твитер,...
Бакнување со својот брат, врска со жена, разменување крв: Бизарниот љу... Еднаш изјави дека спиела само со 4 мажи, од кои тројца биле нејзини сопружници.....