Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Адвокат 26-04-2017
Ѕидар 26-04-2017


Утка на денот: Ким Кардашијан во црн „религиозен“ мини фустан

Се чини дека критиките воопшто не допираат до Ким Кардашијан.

dnevna-doza-razgolena-kim-kardashijan-01.jpg

Неодамна беше критикувана заради новото емоџи во кое таа е Богородица, но тоа не ја спречи и понатаму да употребува слични симболи.

dnevna-doza-razgolena-kim-kardashijan-1.jpg

36-годишната старлета брзо после критиките се појави во мини проѕирно здолниште и маичка на која на нејзините гради е насликана Богородица.

Ако мислевте дека ниту една жена не може да погреши со изборот на црн мини фустан, Ким го побива тоа:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Штиклите се виновни - Бела Хадид падна на коленици на модната писта (в... Бела Хадид после низата успешни појавувања на модната писта во Њујорк, имаше бол...
5 ѕвезди кои никој не знае зошто и како се славни Ким Кардашијан не е единствената која „без никаков талент“ направи милиони и бре...
Нова фотка од Ким Кардашијан и Сент Вест за неговиот прв роденден На 5-ти декември минатата година ни пристигна веста дека Ким Кардашијан го родил...