Бела Хадид ги прошета гаќичките, Емили Ратајковски во фустан кој едвај се држи: На Кански 2017


Бела Хадид ги прошета гаќичките, Емили Ратајковски во фустан кој едвај се држи: На Кански 2017

Кански е еден од најочекуваните настани за ѕвездите, а оваа година е уште повозбудлив, бидејќи слави 70-годишнина.

bela-hadid-vo-fustan-od-koj-se-se-vide-emili-ratajkovski-so-shlic-do-papok-na-crveniot-tepih-na-kanski-2017-1_copy.jpg

Меѓу славните посебно го привлекоа вниманието Бела Хадид, Емили Ратајковски и Лили Роуз Деп, облечени во свечени фустани во боја на шампањ на црвениот тепих пред Палатата на фестивалите.

Бела Хадид успеа да ги покаже гаќичките, не внимавајќи додека се поздравува:

bela-hadid-gi-prosheta-gakjickite-emili-ratajkovski-vo-fustan-koj-edvaj-se-drzi-na-kanski-2017-5.jpg

Рајатковски нè потсети на црвениот фустан на Бела од минатата година:

bela-hadid-vo-fustan-od-koj-se-se-vide-emili-ratajkovski-so-shlic-do-papok-na-crveniot-tepih-na-kanski-2017-02.jpg

А, Лили едноставно блескаше:

bela-hadid-vo-fustan-od-koj-se-se-vide-emili-ratajkovski-so-shlic-do-papok-na-crveniot-tepih-na-kanski-2017-3.jpg

Кои други ѕвезди посебно се истакнаа на Кански?

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Дали се ова најнеудобните штикли на светот? (фото) Велат за убавина мора да се трпи, а повеќе од очигледно, ова правило е реалност ...
Моника Белучи го отвори Кански Филмски Фестивал со бакнување на сцена Последен пат во ваква сцена ја видовме во Џејмс Бонд, а сега и на сцената на Кан...
Криси Тајген не го разбира хороскопот, Бијонсе е Девица до крај: Ѕвезд... Сите знаат во кој хороскопски знак се родени, но не секој верува во моќта на ѕве...