Од вториот ден на Кански 2017: Адријана Лима од глава до пети во бело, Ратајковски со најотвореното деколте


Од вториот ден на Кански 2017: Адријана Лима од глава до пети во бело, Ратајковски со најотвореното деколте

od-vtoriot-den-na-kanski-adrijana-lima-e-nevesta-vo-belo-ratajkovski-e-gotska-princeza-01.jpg

За време на отворањето на Канскиот филмски фестивал за 2017-та година, посебно се истакнаа моделите, а славните и понатаму продолжуваат да блескаат на црвениот тепих.

Емили Ратајковски и Адријана Лима посебно го привлекоа вниманието за вториот ден од Кански.

А, што е со останатите?

Најдобро облечените од вториот ден на Кански:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Моника Белучи го отвори Кански Филмски Фестивал со бакнување на сцена Последен пат во ваква сцена ја видовме во Џејмс Бонд, а сега и на сцената на Кан...
Адријана Лима во секси црвени бикини на Миконос Адријана Лима деновиве се одмора на Миконос, Грција заедно со пријателки и своја...
Адријана Лима се раздели со згодното момче Џо, по 1 година врска Адријана Лима повторно е сингл, откако ја објави разделбата од Џо Томас по 1 год...