Амбер Херд во жежок тесен комбинезон е зелена божица од „Aquaman“

Објавена е првата официјална фотка од Амбер Херд како зелената божица и кралица на Атлантида за индивидуалниот филм „Aquaman“ и на неа изгледа неверојатно.

amber-herd-vo-zezok-tesen-kombinezon-e-zelena-bozica-od-aquaman-01.jpg

Режисерот, Џејмс Ван, ја сподели фотографијата од 31-годишната актерка каде таа носи зелен комбинезон и има црвена коса.

Lady MERA swept in from the sea. First day with the exquisite @amberheard. (Shot by the talented @jasinboland)

A post shared by James Wan (@creepypuppet) on

Инаку, фотката е направена од првиот ден од снимањето на филмот.

Амбер во жешко, тесно издание како зелена божица:

amber-herd-vo-zezok-tesen-kombinezon-e-zelena-bozica-od-aquaman-1.jpg

amber-herd-vo-zezok-tesen-kombinezon-e-zelena-bozica-od-aquaman-3.jpg

Day 1 of filming...here we go! #aquaman

A post shared by Amber Heard (@amberheard) on

amber-herd-vo-zezok-tesen-kombinezon-e-zelena-bozica-od-aquaman-2.jpg

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Бакнување со својот брат, врска со жена, разменување крв: Бизарниот љу... Еднаш изјави дека спиела само со 4 мажи, од кои тројца биле нејзини сопружници.....
Сите детали за разводот на Џоли-Пит: Анџелина го измислила неверството... Бред Пит е „бесен“ што Анџелина Џоли поднела барање за развод, потег кој тој сме...
Ема Вотсон конечно во жолт фустан како на Бела Ако не сте имале можност да го погледнете филмот Убавицата и ѕверот, тогаш может...