Амбер Херд во жежок тесен комбинезон е зелена божица од „Aquaman“
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Rabota od doma 20-10-2017
Монтери 20-10-2017
Лимар 20-10-2017


Амбер Херд во жежок тесен комбинезон е зелена божица од „Aquaman“

Објавена е првата официјална фотка од Амбер Херд како зелената божица и кралица на Атлантида за индивидуалниот филм „Aquaman“ и на неа изгледа неверојатно.

amber-herd-vo-zezok-tesen-kombinezon-e-zelena-bozica-od-aquaman-01.jpg

Режисерот, Џејмс Ван, ја сподели фотографијата од 31-годишната актерка каде таа носи зелен комбинезон и има црвена коса.

Lady MERA swept in from the sea. First day with the exquisite @amberheard. (Shot by the talented @jasinboland)

A post shared by James Wan (@creepypuppet) on

Инаку, фотката е направена од првиот ден од снимањето на филмот.

Амбер во жешко, тесно издание како зелена божица:

amber-herd-vo-zezok-tesen-kombinezon-e-zelena-bozica-od-aquaman-1.jpg

amber-herd-vo-zezok-tesen-kombinezon-e-zelena-bozica-od-aquaman-3.jpg

Day 1 of filming...here we go! #aquaman

A post shared by Amber Heard (@amberheard) on

amber-herd-vo-zezok-tesen-kombinezon-e-zelena-bozica-od-aquaman-2.jpg

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10 филмски улоги за кои се „испотепале“ холивудските актери Талентот за глума понекогаш не е доволен за успех. Токму квалитетните филмови и ...
Најубавите моменти од документарниот филм за принцезата Дијана Дали го гледавте новиот документарен филм за принцезата Дијана? Принцот Вилијам ...
Од сиромаштија и партали, до слава: Животот на Крис Прат Холивускиот миленик кој сè почесто го гледаме на филмските екрани немал толку сл...