Полн погодок: Ријана цела во тул на Кански 2017


Полн погодок: Ријана цела во тул на Кански 2017

poln-pogodok-rijana-cela-vo-tul-na-kanski-01.jpg

Ријана најчесто сме научени да ја гледаме во храбри комбинации, посебно кога настапува на сцена, но и надвор од неа.

Но, за вториот ден на Кански се одлучи за погламурозен, софистициран изглед кој многу потсетува на изгледот од Златното доба на Холивуд.

29-годишната пејачка одбрала црн свечен фустан со многу тул од „Ralph & Russo“:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотошоп аларм: Ријана има вишок палец на фотките од карневалот Фановите на Ријана се збунети од фотката на која пејачката има два нокта на пале...
Моника Белучи го отвори Кански Филмски Фестивал со бакнување на сцена Последен пат во ваква сцена ја видовме во Џејмс Бонд, а сега и на сцената на Кан...
Ема Вотсон во долг, бел фустан достоен за принцеза на филмска премиера... Eма Вотсон се појавува на црвени теписи уште од рана возраст, па не е ни чудо шт...