Успешно го сокриле од јавноста цели 15 години: Кои се славните родители на ова момче?


Успешно го сокриле од јавноста цели 15 години: Кои се славните родители на ова момче?

Одредени славни холивудски ѕвезди со сите сили се обидуваат да ги сокријат и заштитат своите деца од медиумите, па ретко кога имаме можност да ги видиме во јавноста.

kje-gi-prepoznaete-slavnite-roditeli-na-ovoj-tinejdzer-01.jpg

Таков е случајот и со синот на Ума Турман.

Но, конечно реши да го покаже на јавноста, па на овогодинешниот Кански филмски фестивал на црвениот тепих прошета со синот Левон Роан кој го доби во бракот со Итан Хок.

Тоа беше вистинско изненадување за фотографите и папараците, бидејќи оваа актерка ретко се појавува во јавноста со своите деца.

А, сите се согласни за една работа, 15-годишниот Левон е вистинска копија на Ума и Итан:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кои машки ѕвезди се меѓу највисоките во Холивуд? Ви откриваме кои се десетте машки ѕвезди на филмот, чија висина им е дополнителе...
Доказ дека времето „лета“: Дизни детски ѕвезди кои станаа родители Времето полека, но сигурно, проаѓа, а со него сите растеме и созреваме. Дури и н...
Славни жени признаваат како се чувствуваат што немаат деца Жените често, насекаде, а посебно во Холивуд, се дефинираат според тоа дали се м...