Ким Кардашијан во проѕирен фустан кој речиси и да не постои (фото)


Ким Кардашијан во проѕирен фустан кој речиси и да не постои (фото)

Ким Кардашијан очигледно игра по тотално различни модни правила кои важат во светот на модната индустрија.

kim-kardashian-vo-prodziren-fustan-koj-recisi-i-da-ne-postoi-001.jpg

Последен пример за тоа беше нејзиното појавување во Калабасас, кога ријалити ѕвездата реши да се (с)облече во винтиџ проѕирен фустан до коленици и проѕирни пвц штикли, а да се покрие само со капут.

До израз дојде долната облека во крем боја и секако – недостатокот на градник.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ким Кардашијан и Канје Вест го добија своето трето дете од сурогат мај... Ким Кардашијан и Канје Вест се пресреќни поради приновата, а Норт и Сент поради ...
5 ѕвезди кои никој не знае зошто и како се славни Ким Кардашијан не е единствената која „без никаков талент“ направи милиони и бре...
Ким Кардашијан само по црна мрежа, на состанок со Канје (фото) Ким Кардашијан секогаш наоѓа нов начин да ги покаже градите и да го стави деколт...