Серена Вилијамс ја сподели првата фотка од ќеркичката


Серена Вилијамс ја сподели првата фотка од ќеркичката

Серена Вилијамс на Инстаграм сподели фотка заедно со името кое го одбрале за девојчето.

serena-vilijams-ja-spodeli-prvata-fotka-od-kerkickata-01.jpg

Запознајте ја Алексис Олимпија Оханиан Џуниор!

Тениската ѕвезда откри дека Алексис тежела нешто повеќе од 3 килограми кога се родила, како и дека поминале 6 дена во болница по породувањето.

serena-vilijams-ja-spodeli-prvata-fotka-od-kerkickata-03.jpg

serena-vilijams-ja-spodeli-prvata-fotka-od-kerkickata-02.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кендал Џенер и Бела Хадид докажуваат дека животот е поубав во бикини Дури и кога се на одмор, не одмораат од позирање. Изгледа тоа е тајната за вртог...
Серена Вилијамс направи интимна фотосесија со вереникот и трудничкото ... Серена Вилијамс моментално живее во бајка со својот вереник Алексис, очекувајќи ...
Тренингот на Бела Хадид, со кој ја „топи“ брзата храна (видео) Сите не добро знаеме дека Бела Хадид е модел кој сака да покаже нешто повеќе и н...