Прва фотка од трудничкото стомаче на Клое Кардашијан?


Прва фотка од трудничкото стомаче на Клое Кардашијан?

За фановите кои будно го следат секој чекор на славните на Инстаграм, ништо не може да остане незабележано.

kloe-kardashijan-spodeli-fotka-na-koja-i-se-poznava-trudnichkoto-stomache-01.jpg

Иако Клое Кардашијан сé уште не потврдила дека е бремена од нејзиното момче, кошаркарот Тристан Томпсон, таа сподели фотка на нејзиниот Инстаграм профил која веднаш доби илјадници коментари од фановите.

Тие тврдат дека на фотката се познава стомачето на Клое, која би требало да е во петтиот месец од бременоста.

Фотките се дел од кампањата за модната колекција на Клое, Good American.

kloe-kardashijan-spodeli-fotka-na-koja-i-se-poznava-trudnichkoto-stomache-02.jpg

kloe-kardashijan-spodeli-fotka-na-koja-i-se-poznava-trudnichkoto-stomache-03.jpg

Останува да видиме дали Клое навистина имала намера да потврди нешто со овие фотки, или е само случајност.

М. В. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

5 ѕвезди кои никој не знае зошто и како се славни Ким Кардашијан не е единствената која „без никаков талент“ направи милиони и бре...
Ким Кардашијан во бикини, без Фотошоп, со очигледен целулит (фото) Целото нејзино семејство и целиот свет е убеден дека Ким Кардашијан е кралица на...
Селин Дион сподели ретка фотка со близнаците по повод нивниот 7-ми род... Познатата пејачка Селин Дион ретко споделува моменти од приватниот живот на Инст...