Бијонсе и Џеј Зи за првпат во јавност со Блу Ајви и близнаците (фото)


Бијонсе и Џеј Зи за првпат во јавност со Блу Ајви и близнаците (фото)

Бијонсе и Џеј Зи за првпат се забележани во јавност со трите деца – Блу Ајви и близнаците Руми и Сер Картер.

beyonce-i-jay-z-prvpat-izlegoa-so-blu-ajvi-i-bliznacite-po-poragjanjeto-foto-01.jpg

Тие излегоа со 4-месечните близнаци и нивната 5-годишна сестричка во средата на прошетка низ Њујорк.

Во лежерно издание, Џеј Зи носеше едно од децата во транспортер, а другото дете го носеше телохранителот кој беше со нив.

Бијонсе и ќеркичката Блу Ајви изгледаа прекрасно, модерно и со впечатлив стил, а беа во постојано присуство на засилено обезбедување.

Погледнете го семејството Картер на куп:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Зи откри зошто сè уште не зборува со Канје Вест Се чини дека раперот Џеј Зи со издавањето на новиот албум реши да се отвори за п...
Длабоко деколте и тон накит: Бијонсе се дотера за концерт на Бруно Мар... Бијонсе не ужива само во своите настапи и концерти, туку и како дел од публиката...
Џеј Ло на прошетка со ќерките на Алекс Родригез во Беверли Хилс Врската на Џенифер Лопез и Алекс Родригез станува сè поцврста и посериозна како ...