Пријателката на Селена Гомез која ѝ го донираше бубрегот, ја покажа лузната од операцијата (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Монтери 20-10-2017
Лимар 20-10-2017
Продавач 20-10-2017


Пријателката на Селена Гомез која ѝ го донираше бубрегот, ја покажа лузната од операцијата (фото)

Секоја лузна има своја приказна, а Франсиа Раиса е горда на нејзината.

prijatelkata-na-selena-gomez-koja-i-go-donirashe-bubregot-ja-pokazha-ranata-od-operacijata-foto-01.jpg

Неодамна Селена Гомез откри дека имала трансплантација на бубрег, а нејзината пријателка Франсиа Раиса го донирала својот за неа.

Таа ѝ помогна многу на Селена во лечењето со нејзината болест, за што пејачката е бескрајно благодарна.

Франсиа е горда на нивното пријателство и на гестот што го направила, па воопшто не се ни обидува да ја сокрие лузната од операцијата.

Таа се појави во комбинезон со проѕирен горен дел украсен со дијаманти, од каде малку ѕиркаше дел од лузната.

prijatelkata-na-selena-gomez-koja-i-go-donirashe-bubregot-ja-pokazha-ranata-od-operacijata-foto-02.jpg

Кој не би посакал ваква пријателка?

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Еволуцијата на задникот на Кајли Џенер (фото) Популарната Кајли Џенер не го носи презимето Кардашијан, но нејзиниот задник и т...
Конкуренција на Ким Кардашијан - Задникот на Блек Чајна (фото) Блек Чајна се породи пред само 5 месеци и брзо се врати во својата стара добро п...
Дакота Џонсон во жешко црвено бикини на плажа во Мајами (фото) Дакота Џонсон се печеше на жешкото сонце во Мајами во уште пожежок црвен костим ...