Иванка Трамп во црн, чипкан фустан со сопругот и трите деца
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Монтери 20-10-2017
Лимар 20-10-2017
Продавач 20-10-2017


Иванка Трамп во црн, чипкан фустан со сопругот и трите деца

Познато е дека Иванка Трамп отсекогаш имала непогрешлив моден стил. Речиси и да нема направено модна утка досега, а сé што ќе облече стекнува огромна популарност за кратко време.

dama-vo-crno-ivanka-tramp-so-semejstvoto-vo-poseta-na-sinagoga-01.jpg

Неодамна, Иванка беше забележана на посета на една синагога во Вашингтон, заедно со нејзиниот сопруг и трите дечиња.

За оваа пригода, таа одбра црн, чипкан фустан и смарагдно зелена шапка, во стилот на шапките кои ги носат членовите на кралските семејства.

Позната по тоа што ги следи трендовите, убавата Иванка изгледот го надополни со црн широк ремен, кој ја истакна нејзината фигура.

Нејзиниот сопруг, Џаред Кушнер, одбра темносин класичен костум, со впечатлива портокалова вратоврска.

М. В. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Семејството на Стив Џобс одмора на луксузна јахта во Италија Лорин Џобс, вдовицата на Стив Џобс, заедно со нивните две ќерки Ерин и Ив, денов...
Зошто облеката на Доналд Трамп делува евтино, а чини илјадници долари? Добро знаете дека Доналд Трамп сака скапи работи, но тој е добар пример дека „па...
Доналд Трамп го прекрши најстрогото модно правило (фото) Во средата, на средба со сенаторот Тим Скот, претседателот на САД, Доналд Трамп ...