Ферги, топлес, на 42 години изгледа подобро од било кога


Ферги, топлес, на 42 години изгледа подобро од било кога

Ферги го дава максимумот од себе за да го промовира новиот студиски албум, после цели 11 години пауза, насловен Double Dutchess.

fergi-toples-na-42-godini-izgleda-podobro-od-bilo-koga-001.jpg

42-годишната Ферги се соблече топлес за новите црно-бели фотки и докажа дека и таа е дел од славните жени на кои годините им одат во прилог.

Провокативна фотосесија направена само неколку недели по веста за разводот:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ѕвезди кои се откажаа од светската слава за да прават други работи Понекогаш ни многуте пари и привилегии не се доволни да те задржат во светот на ...
30 актерки под 30 години кои ја освоија 2016-та година Кој вели дека искуството доаѓа со годините? Овие 30 млади дами се одличен доказ ...
15 ѕвезди кои биле модели пред да станат познати актерки Деми Мур, Камерон Дијаз, Шарлиз Терон и многу други славни личности ги знаеме ка...