Рај за очи: Адријана Лима и Алесандра Амбросио згодни и разголени за Victoria's Secret


Рај за очи: Адријана Лима и Алесандра Амбросио згодни и разголени за Victoria's Secret

36-годишните модели на Victoria’s Secret, Адријана Лима и Алесандра Амбросио, изгледаат прекрасно во новата кампања на брендот.

alesandra-ambrosio-i-adriana-lima-razgoleni-i-provokativni-vo-fotosesija-za-victorias-secret-01.jpg

Тие позираа во провокативна фотосесија за новата колекција Obsessed, со секси долна облека.

Згодните ангели рекламираат градници со длабоко деколте, танга гаќички, проѕирно боди, корсети и други секси детали.

Тие изгледаат неверојатно и никој не би помислил дека двете се мајки на две деца.

Погледнете ја фотосесијата која нема да ве остави рамнодушни:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Инстаграм фотки од одморот на Адријана Лима и Марко Јариќ со ќеркичкит... Бившите сопружници, но посветени родители, Марко Јариќ и Адријана Лима моменталн...
Одамна не сме ја виделе Меган Фокс во секси долна облека Некогаш важеше за најпопуларниот секс симбол во Холивуд, но откако се посвети на...
Кендис го дои синчето за време на фотосесија во Бразил (фото) Очигледно, Кендис вели едно големо „да“ за доењето во јавноста. Во октомври 2016...