Ѕвезди кои се подеднакво убави бринети и русокоси


Ѕвезди кои се подеднакво убави бринети и русокоси

Русокосите девојки мора многу да се грижат за својата коса за таа секогаш да блеска и да изгледа беспрекорно. Барем оние кои со години го имаат тој стајлинг.

poznati-dzvezdi-koi-izgledaat-prekrasno-i-so-rusa-kosa-01.jpg

Но, има и такви кои цел живот се бринети, па одеднаш се одлучуваат да станат русокоси.

Тоа е чест случај и со славните дами, кои одлично се носат со промената, иако дел од нив, брзо потоа повторно се вратиле на темната коса.

Погледнете ги ѕвездите кои „се пробале“ и како русокоси и одберете како повеќе ви се допаѓаат:

Емилија Кларк

poznati-dzvezdi-koi-izgledaat-prekrasno-i-so-rusa-kosa-02.jpg

Ен Хатавеј

poznati-dzvezdi-koi-izgledaat-prekrasno-i-so-rusa-kosa-03.jpg

Анџелина Џоли

poznati-dzvezdi-koi-izgledaat-prekrasno-i-so-rusa-kosa-05.jpg

Ким Кардашијан

poznati-dzvezdi-koi-izgledaat-prekrasno-i-so-rusa-kosa-06.jpg

Кристен Стјуарт

poznati-dzvezdi-koi-izgledaat-prekrasno-i-so-rusa-kosa-07.jpg

Џенифер Лоренс

poznati-dzvezdi-koi-izgledaat-prekrasno-i-so-rusa-kosa-08.jpg

Уште 5 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

15 ѕвезди кои биле модели пред да станат познати актерки Деми Мур, Камерон Дијаз, Шарлиз Терон и многу други славни личности ги знаеме ка...
Што правеле најуспешните жени кога имале само 20 години? Никој од нас не може уште на почетокот на својот живот да знае која е неговата ц...
Што прави Шакира за да изгледа толку добро на 40 години? Се чини дека славната пејачка од Колумбија, Шакира, го пронашла еликсирот на мла...