Лежерно и шик: 18 спортски аутфити на Кејт Мидлтон


Лежерно и шик: 18 спортски аутфити на Кејт Мидлтон

Кога е спортскиот стајлинг во прашање, црвената боја ѝ е омилената на Кејт Мидлтон.

lezerno-i-shik-18-sportski-autfiti-na-kejt-midlton-01.jpg

Скијање, тенис, едрење, велосипедизам, трчање се само дел од спортовите што Кејт Мидлтон ги обожава.

Војвотката од Кембриџ и покрај титулата не се откажа од овој начин на забава и релаксација во секојдневието.

И додека постојано ја гледаме во префинети класични изданија, вистинско освежување се нејзините појавувања во лежерни спортски изданија.

Сопругата на принцот Вилијам и во тренерки и патики изгледа неверојатно:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Моќен моден двобој: Кејт Мидлтон Vs. Меланија Трамп Од капути до фустани, овие две дами имаат сличен вкус околу боите и кроевите на ...
Кејт Мидлтон носи позајмен ѓердан од кралицата Елизабета, кој го носеш... Ѓердан што влезе во историјата. Три генерации на моќни жени го носат истото парч...
Зошто Кејт Мидлтон се облекува како постара жена? Никој не оспорува дека Кејт Мидлтон секогаш е средена од глава до пети, но често...