Ирина Шајк во аутфит со колоритни поп-арт принтови на отварање на Versace во Лондон


Ирина Шајк во аутфит со колоритни поп-арт принтови на отварање на Versace во Лондон

Ирина Шајк уште еднаш докажа дека е уникатна со нејзините аутфити и гламурот го однесе на поразлично ниво.

irina-shayk-vo-autfit-so-koloritni-pop-art-printovi-na-otvaranje-na-versace-vo-london-001.jpg

Во вторникот вечерта, таа се појави на отварањето на Versace во Лондон во сензационален фустан со поп-арт колоритни принтови.

Руската убавица го покажа нејзиното згодно тело и тенки нозе кои ги покри со високи чизми со познатиот Мерилин Монро принт на Енди Ворхол.

Со мала чантичка, фатена коса и минимална природна шминка, Шајк изгледа неверојатно и го привлече вниманието кон неа.

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ирина Шајк во тренерки и штикли на ручек во Нобу, Малибу Ирина Шајк до пред неколку дена уживаше на одмор на Тахити заедно со Бредли Купе...
Ирина Шајк и Бредли Купер за првпат станаа родители Бредли Купер и Ирина Шајк официјално се родители на нивното прво дете. Според сп...
Ирина Шајк и Бредли Купер ѝ дадоа француско име на ќеркичката Неодамна откривме дека Ирина Шајк пред речиси две недели во тајност се породила,...