Што прави згодната русокоса по зимувањето со принцот Вилијам? (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Продавач 27-07-2017
Возач 27-07-2017


Што прави згодната русокоса по зимувањето со принцот Вилијам? (фото)

Двете девојки кои беа на скијање со принцот Вилијам во Швајцарија, ветиле дека нема да даваат никакви изјави и нема да зборуваат во јавноста.

sto-pravi-zgodnata-rusokosa-po-zimuvanjeto-so-princot-vilijam-001.jpg

Вилијам беше во придружба на Софи Тејлор и Рози Пит, две згодни девојки од кои само едната посебно го привлече вниманието, односно онаа која е австралиски топлес модел.

Софи сега е фотографирана на своето работно место, како служи храна во луксузен хотел бар.

sto-pravi-zgodnata-rusokosa-po-zimuvanjeto-so-princot-vilijam-1.jpg

sto-pravi-zgodnata-rusokosa-po-zimuvanjeto-so-princot-vilijam-2.jpg

sto-pravi-zgodnata-rusokosa-po-zimuvanjeto-so-princot-vilijam-3.jpg

sto-pravi-zgodnata-rusokosa-po-zimuvanjeto-so-princot-vilijam-4.jpg

sto-pravi-zgodnata-rusokosa-po-zimuvanjeto-so-princot-vilijam-5.jpg

sto-pravi-zgodnata-rusokosa-po-zimuvanjeto-so-princot-vilijam-6.jpg

sto-pravi-zgodnata-rusokosa-po-zimuvanjeto-so-princot-vilijam-7.jpg

sto-pravi-zgodnata-rusokosa-po-zimuvanjeto-so-princot-vilijam-8.jpg

24-годишната русокоса работи во Farinet хотелот, додека принцот Вилијам им се врати на своите должности покрај Кејт Мидлтон во Париз.

Софи, која беше со Вилијам во ноќен клуб, има соработувано со австралиска агенција за модели и има позирано топлес за фотографот Glen Krohn, а се верува и дека е во сериозна врска.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Богаташ купил 80 авиoнски карти за неговите соколи Ако имате миленик, тогаш знаете колку е силна грижата на совест, ако сакате да о...
Девојка со белези од киселина на лицето ја редефинира дефиницијата за ... Еден индиски модел кој останал без око во напад со киселини ги одново ги дефинир...
7 правила за стапување во брак со член на британското кралско семејств... Изминативе неколку месеци сите се прашуваат дали принцот Хари ќе стапи во брак с...