Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
СОБАРКА 26-10-2016
Sales Intern 26-10-2016


Верувај во себе

Кога нешто навистина сакате да остварите, потребно е да не се откажувате и да ги преминете сите препреки. Ќе сакате да побегнете од се и сите, но важно е да се обидувате и да учите од грешките за потоа да успеете.

veruvaj-vo-sebe

Би можело да ве интересира:

Моментот кога си мажена за принц, а го запознаваш Џастин Трудо Кејт Мидлтон реагираше како секоја нормална жена кога го запозна згодниот Џастин...
Емотивен момент: Мајка силно го прегрнува своето првородено дете пред ... Изразот „една слика вреди илјада зборови“ можеби никогаш не била поточна отколку...
Кога Џеј Ло ќе му даде слободен ден на стилистот... Неколку недели откако го остави 29-годишното момче, наводно заради неверство, Џе...