Најоригиналната честитка за роденден

Сите сте добивале секакви честитки за роденден - искрени, со скриени пораки, јавни, романтични... Ама ваква сигурно не сте имале! Од каде ја црпеле "инспирацијата" никој не може да објасни, но дека е најоригинална, никој не смее да оспори...

najoriginalnata-cestitka-za-rodenden-01

Би можело да ве интересира:
По Златна Бубамара никој не знае каде е ДаниелПо Златна Бубамара никој не знае каде е Даниел...
На првата прес-конференција по повод учеството во емисијата „Еден на еден“ и концертот на Пилоти и ѕ...
Портокалов пијалак кој успешно го намалува холестеролотПортокалов пијалак кој успешно го намалува холестеролот...
Холестеролот е најпознатата маснотија во организмот која предизвикува голем број болести на срцето и...
Северина ја копира Џоли? Погодете што носеше на роденденот на нејзиниот синСеверина ја копира Џоли? Погодете што носеше на роденденот на нејзиниот син...
Фотографијата од прославата на роденденот на нејзиниот син Александар, Северина ја сподели на друштв...

Препорачано од Facebook