Дневна доза сеир: Неуспешни тетоважи


Дневна доза сеир: Неуспешни тетоважи

Нема ништо лошо во тоа да се посмеете на туѓа сметка и да се утешите дека лошите работи не ви се случуваат само вам.

dnevna-doza-seir-neuspesni-tetovazi-001.jpg

На пример, овие луѓе сами си ја барале бељата.

Дали заради непроверен тату артист или сепак од невнимание или можеби под дејство на алкохол, тетоважите ќе им останат болна тема доживотно.

Најсмешните утки со неуспешни тетоважи:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10-те најсмешни Lego шеги на сите времиња Денес имаме смартфони, лаптопи, конзоли... Ама ништо од тоа не може да се според...
Позитива на денот: Фотки кои ќе ве расположат во секој момент Сите имаме лоши моменти во денот, но за среќа постојат илјадници работи кои може...
7 работи кои ќе ги разберат само жените со „спуштен“ стомак Кога „вртиме“ слики низ Инстаграм, насекаде има само стегнати и рамни стомаци ко...