Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Технолог 23-03-2017


Ногата на Анџелина

nogata-na-angelina-povekjeК-15 би отпеале „шо мислеше, шо мислеше“, ама веројатно ни самата Џоли нема да знае да им одговори. Во секој случај Анѓа сама си го бараше и си го доби...


...- светот повеќе ја коментира смешната поза отколку нејзиното режисерско и сценаристичко првенче „Во земјата на крв и мед“. Можеби тоа и била намерата? :)

nogata-na-angelina-1

nogata-na-angelina-2

nogata-na-angelina-3

nogata-na-angelina-7

nogata-na-angelina-4

nogata-na-angelina-5

nogata-na-angelina-8

nogata-na-angelina-9

nogata-na-angelina-10

nogata-na-angelina-12

nogata-na-angelina-13

nogata-na-angelina-14

nogata-na-angelina-15

nogata-na-angelina-16

nogata-na-angelina-17

nogata-na-angelina-18

nogata-na-angelina-19

nogata-na-angelina-20

nogata-na-angelina-21

nogata-na-angelina-22

nogata-na-angelina-23

nogata-na-angelina-24

 

Би можело да ве интересира:

Што ако парите не ни се важни? (видео) Алан Вотс е еден од најистакнатите толкувачи на источните филозофии за западот. ...
Чудната реалност на фотографиите на еден уметник Бразилскиот уметник Лукаш Левитан има еден навистина интересен метод на создавањ...
7 работи кои девојките треба да престанат да ги носат во 30-ите Во 20-ите се ограничувавте себеси? Си забранувавте да носите пократки маички, да...