Диско на 18ти кат, а тоалетот „слики апарат“

Ако си во Њујорк во дискотека на 18ти спрат и ужасно многу ти се оди во тоалет, нема да пребираш дали ќе те види цел град или не.

Па така, ова е чист пример за безгрижно вршење на „работата“.

Сликано е во клубот Boom Boom Room, а кој би рекол дека некој ќе „добаци“ до 18-ти спрат, па уште и дека ќе успее да направи фотки!

disko-na-18ti-kat-a-toaletot-sliki-aparat-1

disko-na-18ti-kat-a-toaletot-sliki-aparat-2

disko-na-18ti-kat-a-toaletot-sliki-aparat-3

disko-na-18ti-kat-a-toaletot-sliki-aparat-4

disko-na-18ti-kat-a-toaletot-sliki-aparat-5

disko-na-18ti-kat-a-toaletot-sliki-aparat-6

Би можело да ве интересира:
Како изгледаше Адријана Лима кога стана ангел на Викторијас Сикрет? (фото)Како изгледаше Адријана Лима кога стана ангел на Викторијас Сикрет? (фото)...
Прекрасната Адријана Лима со фотографија се присети на далечната 1999 година, кога за прв пат прошет...
Младата мајка која со ќеркичката вежба јога е новата интернет сензацијаМладата мајка која со ќеркичката вежба јога е новата интернет сензација...
Предадената вљубеничка во јогата, 36-годишната Лаура Касперзак стана новата Инстаграм сензација... ...
Викенд предлог: Топ 5 филмови со Џенифер ЛоренсВикенд предлог: Топ 5 филмови со Џенифер Лоренс...
Девојката која за многу кратко стекна слава како акциска хероина, ѕвезда во повеќе серијали, но одли...

Препорачано од Facebook