Додека сите пријатели правеле свадби и деца, двајца другари отишле на машки меден месец
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Продавач 27-07-2017
Возач 27-07-2017


Додека сите пријатели правеле свадби и деца, двајца другари отишле на машки меден месец

Сигурно ви се случило да дојдете до точка во животот кога сите околу вас стапуваат во брак, се одлучуваат за деца...

momcite-koi-nemaat-soprugi-i-reshile-da-otidat-na-meden-mesec-kako-najdobri-prijateli-01.jpg

Па, ако сè уште не сте нашле партнер или партнерка со која ќе го делите животот, може да се почувствувате осамени.

Освен ако не решите да одите на пријателски меден месец.

„Додека сите стапуваат во брак и имаат деца, јас и другар ми решивме да одиме на машки меден месец во Тајланд“ - вели ignoreeverythingido.

И секако, решиле да направат смешни фотки кои ги имитираат познатите парови на Инстаграм и Твитер:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Стратегија од Google тренер: Како да го креирате вашиот идеален живот? Колку пати во животот сами на себе сте си ветиле дека ќе си го доведете животот ...
10 илустрации кои покажуваат колку ви се менува животот по очилата за ... Видот го земаме здраво за готово, а е така важен дел од нашиот живот. Ова многу ...
10 реченици кои имаат моќ да ви го променат животот Во животот не постојат строги правила по кои треба да се водиме, ама одредени по...