Сестрите кои морничаво многу личат на Ким и Кајли стануваат ѕвезди на Инстаграм


Сестрите кои морничаво многу личат на Ким и Кајли стануваат ѕвезди на Инстаграм

Кога помисливте дека не може почесто да гледате фотки од Кардашијан-Џенер кланот, глетката се дуплира.

sestrite-koi-mornicavo-mnogu-licat-na-kim-i-kajli-stanuvaat-dzvezdi-na-instagram-001.jpg

Соња и Физа Али се сестри кои се буквално копии на Ким и Кајли.

Живеат во Дубаи и Кувајт, а неоспорно е дека отишле под нож за да го добијат Кардашијан-Џенер изгледот.

Сличноста е дури морничава:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

30 работи кои ќе ви се случат кога ќе наполните 30 години Прашање над сите прашања: Кога жената е во своите најдобри години? Нашиот одгово...
Фотка која ги полуде сите: Гледате нозе полиени со масло или...? Одиме повторно - нова фотка, нови прашања, нов вирален тренд... Овојпат се работ...
Фотки заради кои ќе кажете „има дефект во матрицата“ Дали некогаш сте се нашле во ситуација кога гледате во друга личност, да помисли...