Дуксери со „семоќниот“ напишано на македонски во спотот на Еминем против Доналд Трамп
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Монтери 20-10-2017
Лимар 20-10-2017
Продавач 20-10-2017


Дуксери со „семоќниот“ напишано на македонски во спотот на Еминем против Доналд Трамп

Еминем пред неколку дена го објави провокативниот спот и фристајл во кои експлицитно го напаѓа моменталниот претседател на САД, Доналд Трамп.

dukseri-so-semokniot-napisano-na-makedonski-vo-spotot-na-eminem-protiv-donald-tramp-001.jpg

Покрај директните навреди на сметка на Трамп, она што привлече внимание се и дуксерите со натпис „семоќниот“ на кирилица.

dukseri-so-semokniot-napisano-na-makedonski-vo-spotot-na-eminem-protiv-donald-tramp-2.png

„Семоќниот“ маичките се достапни да се купат на официјалната страна на Гриселда рекордс по цена од 50 долари.

dukseri-so-semokniot-napisano-na-makedonski-vo-spotot-na-eminem-protiv-donald-tramp-3.jpeg

Во продолжение е целиот спот, а на 1 минута и 59 секунди може најдобро да ги забележите дуксерите со провокативен натпис на кирилица:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Од партали до богатство: 10 ѕвезди кои се родени во сиромашни семејств... Денес редовно слушаме изјави од светски познатите личности. Мошне често може да ...
Совети и факти кои еден ден може да ви го спасат животот Сите сме запознаени со основните начини на заштита, но понекогаш несвесно ги игн...
9 грешки заради кои не си се допаѓате на фотографиите Речиси и да не постои човек кој си се допаѓа како изгледа на секоја фотка. Дури ...