Комичар на бизарен начин ги копира аутфитите на славните


Комичар на бизарен начин ги копира аутфитите на славните

Од Лејди Гага до Кајли Џенер, аутфитите на познатите овојпат во едно хумористично издание.

akter-gi-rekreira-autfitite-na-poznatite-na-humoristichen-nachin-foto-001.jpg

Актерот Том Ленк, познат по серијата „Buffy the Vampire Slayer“, постојано ја покажува својата хумористична страна.

41-годишниот актер стана уште покреативен откако започна со копирање на модерните аутфити на светските ѕвезди, но на уникатен и шеговит начин.

Том се инспирира од стајлинзите на ѕвездите на различни манифестации, шоуа и фотосесии и прави слични стајлинзи, но со работи што ги има во своето домаќинство и кои може да се купат за малку пари.

Само мал дел од неговите смешни рекреации:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фрижидер и када? Најчудните работи што патниците се обиделе да ги внес... Многу патници низ светот мака мачат да внесат што е можно повеќе работи во патна...
Каде е и што прави Том од MySpace? (фото) Многу е лесно да изгубиш контакт со старите пријатели ако немаш социјални мрежи....
Стратегија од Google тренер: Како да го креирате вашиот идеален живот? Колку пати во животот сами на себе сте си ветиле дека ќе си го доведете животот ...