Морски прасиња со коса поубава и од на Рапунзел


Морски прасиња со коса поубава и од на Рапунзел

morski-prasinja-so-kosa-poubava-i-od-na-rapunzel-01.jpg

Рапунзел? Аријана Гранде? Тие можат „вода да им носат“ на малите морски прасиња.

Инаку, постојат многу видови на морски прасиња, а дел од нив имаат прекрасно долго влакно кое бара многу грижа и нега.

А, ова се некои од најубавите:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Луху - мачето со најтажни очи во светот (фото) Мачките имаат прилично добар живот - спијат колку што сакаат, јадат бесплатно и ...
Кога мачките ќе решат да ви уништат фотка, уништена е... (фото) Јасно е дека мачките бараат големо внимание и се подготвени на сѐ за да го добиј...
7 комични ситуации: Кога животните ќе нападнат, возвратете го ударот Сигурно и вие се прашувате што би ви кажале вашите домашни миленици доколку можа...