Убавината на врските низ илустрации
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Rabota od doma 20-10-2017
Монтери 20-10-2017
Лимар 20-10-2017


Убавината на врските низ илустрации

Пред 3 години, илустраторката Туна Дан почнала да ги објавува своите прекрасни реалистични илустрации за вљубувањето, врските и раскинувањата на социјалните мрежи.

ubavinata-na-vrskite-niz-ilustracii-01.jpg

Таа креира кратки романтични приказни во кои сите можат да се пронајдат.

Еве ден дел од нив:

ubavinata-na-vrskite-niz-ilustracii-1.jpg

ubavinata-na-vrskite-niz-ilustracii-2.jpg

ubavinata-na-vrskite-niz-ilustracii-3.jpg

ubavinata-na-vrskite-niz-ilustracii-4.jpg

ubavinata-na-vrskite-niz-ilustracii-5.jpg

ubavinata-na-vrskite-niz-ilustracii-6.jpg

ubavinata-na-vrskite-niz-ilustracii-7.jpg

ubavinata-na-vrskite-niz-ilustracii-8.jpg

ubavinata-na-vrskite-niz-ilustracii-9.jpg

ubavinata-na-vrskite-niz-ilustracii-10.jpg

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Низ илустрации: Како јас го гледам секојдневието, а како мојата девојк... На многу работи во животот, девојките и момците гледаат сосема различно и се нав...
Каков е животот кога си немажена на 40 години? Овие шест жени отворено зборуваат за тоа како изгледа кога не сте мажени по четв...
Илустрации: Љубовта пред и после 30-тата година За многу од нас, 30-тиот роденден претставува пресврт во животот. Некои се плаша...