Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 27-02-2017
Оператор 27-02-2017


Јакната која ќе биде хит во 2017-та

Секоја сезона се појавува едно парче облека кое некако успева да го освои целиот свет.

jaknata-so-koja-se-opsednati-site-trend-seterki-1-1.jpg

Судејќи според последните фотографии на холивудските убавици, оваа зима, една топла, удобна и навистина модерна јакна е парчето кое ги освојува сите оние кои ги следат модните трендови.

Имајќи го предвид фактот дека оваа јакна одговара за секоја прилика, не е ни чудо што познатите тренд сетерки ја избираат како задолжително парче кое мора да го поседувате.

Кожната надворешност овозможува задржување на топлината, а крзнените детали на внатрешниот дел ја прават шик и модерна.

Следниве фотки нека ви послужат како инспирација за тоа како можете да ја комбинирате.

М. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

15 тајни како секогаш да бидете „скапо“ облечени, без да потрошите ден... Секоја девојка сака да се облекува така секојпат да изгледа гламурозно со стил и...
6 трикови како да одберете облека која го истакнува задникот Секоја жена, независно од обликот на телото, годините и стилот кој го негува, са...
Женски прирачник за добар изглед: Кој модел на чевли со каква облека о... Иако сите мислат дека жените не може да згрешат кога се работи за чевли, сепак н...