Модни катастрофи од црвениот тепих заради кои некогаш сме останале без зборови
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Rabota od doma 20-10-2017
Монтери 20-10-2017
Лимар 20-10-2017


Модни катастрофи од црвениот тепих заради кои некогаш сме останале без зборови

Дамите на црвениот тепих посебно сакаат да се истакнат да блескаат, да изгледаат совршено, уникатно...

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-01.jpg

Но, понекогаш знаат и да претераат.

Па, наместо да изгледаат елегантно и да воодушевуваат, да нè остават зборови:

Пример:

1. Ријана

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-1.jpg

2. Ники Минаж

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-2.jpg

3. Мајли Сајрус

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-3.jpg

4. Криси Тајген

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-4.jpg

5. Тони Брекстон

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-5.jpg

6. Саша Градива

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-6.jpg

7. Зои Салдана

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-7.jpg

8. Мадона

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-8.jpg

9. Сара Џесика Паркер

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-9.jpg

10. Пријанка Чопра

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-10.jpg

11. Летиција Каста

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-11.jpg

12. Џој Вила

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-12.jpg

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Сара Џесика Паркер: 7 чанти кои секоја жена треба да ги има Откако претстави парфеми, колекција црни фустани и неколку модели на чевли со не...
Познати тинејџери кои имаат одличен моден стил Кога ќе помислите на поимот „модна икона“ секако дека на памет ви паѓаат имињата...
10 парчиња машка облека кои ги иритираат жените Жените се пребирливи кога се работи за стил и облека, тоа не е некоја голема тај...