Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Плетени модни парчиња

pleteni-modni-parcinja-povekjeИако зимата се уште не ги прикажува своите вистински температури, убаво би било да се подготвите за постудени денови. Оваа година, големите брендови...

 

...посветија внимание и на плетените парчиња кои доаѓаат најчесто во нежни пастелни, сиви и ледени нијанси.

Не мора да купувате брендирани парчиња, чисто имајте во предвид какви модели се во тренд во светот, а слични парчиња може да се најдат и низ нашите продавници.

pleteni-modni-parcinja-1

pleteni-modni-parcinja-2

pleteni-modni-parcinja-3

pleteni-modni-parcinja-4

Би можело да ве интересира:

Ѕвездата која уште во 1974-та година носеше гол фустан како Бијонсе и ... Историјата на MET галата започна во 1971-година во Њујорк, а само 3 години подоц...
30-те најдобри стилски изданија на Принц (фото) Многу уметници ги нарекуваме „икони на стилот“, но Принц е еден од ретките кои г...
Зошто ѕвездите носат штикли поголеми за неколку броеви? Оние кои ги следат црвените теписи и останатите гламурозни свечености, сигурно з...