Плетени модни парчиња
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Продавач 27-07-2017
Возач 27-07-2017


Плетени модни парчиња

pleteni-modni-parcinja-povekjeИако зимата се уште не ги прикажува своите вистински температури, убаво би било да се подготвите за постудени денови. Оваа година, големите брендови...

 

...посветија внимание и на плетените парчиња кои доаѓаат најчесто во нежни пастелни, сиви и ледени нијанси.

Не мора да купувате брендирани парчиња, чисто имајте во предвид какви модели се во тренд во светот, а слични парчиња може да се најдат и низ нашите продавници.

pleteni-modni-parcinja-1

pleteni-modni-parcinja-2

pleteni-modni-parcinja-3

pleteni-modni-parcinja-4

Би можело да ве интересира:

Што сѐ има во кутијата за накит на Кејт Мидлтон? Покрај тоа што принцот Вилијам постојано и подарува на Кејт прекрасен накит, таа...
9 начини како да ја носите свилената марама Преминот од лето во есен понекогаш ни паѓа тешко, особено кога станува збор за о...
Места и ситуации во кои фармерките се непристојни и забранети Едноставно, постојат настани и места каде, колку и да обожавате фармерки, треба ...