Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Технолог 23-03-2017


New Yorker - есен 2011

new-yorker-esen-2011-povekjeНовата колекција на New Yorker за есен 2011 ги комбинира боите на есенската шума, залез на сонцето, шушкањето на лисјата и нежниот ветер.


Ѕирнете меѓу златните крзнени јакни, топлите греачи и трендовските детали од најновата колекција на овој бренд.

new-yorker-esen-2011-1

new-yorker-esen-2011-2

new-yorker-esen-2011-3

new-yorker-esen-2011-4

new-yorker-esen-2011-5

new-yorker-esen-2011-6

new-yorker-esen-2011-7

new-yorker-esen-2011-8

new-yorker-esen-2011-9

new-yorker-esen-2011-10

new-yorker-esen-2011-11

new-yorker-esen-2011-12

new-yorker-esen-2011-13

new-yorker-esen-2011-14

new-yorker-esen-2011-15

new-yorker-esen-2011-16

new-yorker-esen-2011-17

new-yorker-esen-2011-18

new-yorker-esen-2011-19

 

Би можело да ве интересира:

Лето во боја на сенф (фото) Жолтата боја како дел од сончевиот спектар, можеби најмногу асоцира на лето и бе...
7 грешки при изборот на облека заради кои делувате подебели отколку шт... После целиот тој процес од секојдневно вежбање, јадење по еден тон овошје и зеле...
30 начини како да носите мрежести хулахопки, според Инстаграм трендсет... Мрежестите хулахопки (и чорапи) се враќаат на големата модна сцена, и тоа во поп...