Ким Кардашијан во тинејџерските години (фото)

Денес важи за една од најсекси старлетите на светот. Наскоро ќе стане и мајка. Ким Кардашијан не изгледала секогаш така совршено.

kim-kardasijan-vo-tinejdzerskite-godini-foto-01

Во прилог се неколку фотки од детството и тинејџерските години – од слабичка плавуша, до крупна црнокоса денес.

На некои од фотките може да се каже дека личи и на Бугарска пејачка:

kim-kardasijan-vo-tinejdzerskite-godini-foto-1

kim-kardasijan-vo-tinejdzerskite-godini-foto-2

kim-kardasijan-vo-tinejdzerskite-godini-foto-3

kim-kardasijan-vo-tinejdzerskite-godini-foto-4

Преостанатите слики на следната страна...


Би можело да ве интересира:
Погоди кој е? (72)Погоди кој е? (72)...
Денес е позната модна дизајнерка и модна икона, а во 90тите беше дел од женска група која зад себе и...
Препорачуваме: Книги за љубители на патувањатаПрепорачуваме: Книги за љубители на патувањата...
Велат дека патувањето е книга, а оние кои не патуваат ги читаат само првите страни. Доколку сте аван...
Единственото село во светот без улициЕдинственото село во светот без улици...
Дали некогаш сте посакале да избегате надвор од градот и да најдете мир во некое убаво мирно мало ме...

Препорачано од Facebook

Живеам во мошне мала куќа, но моите прозорци гледаат на многу голем свет.
Конфучие (551-429 пр.н.е.)