Ким Кардашијан во тинејџерските години (фото)

Денес важи за една од најсекси старлетите на светот. Наскоро ќе стане и мајка. Ким Кардашијан не изгледала секогаш така совршено.

kim-kardasijan-vo-tinejdzerskite-godini-foto-01

Во прилог се неколку фотки од детството и тинејџерските години – од слабичка плавуша, до крупна црнокоса денес.

На некои од фотките може да се каже дека личи и на Бугарска пејачка:

kim-kardasijan-vo-tinejdzerskite-godini-foto-1

kim-kardasijan-vo-tinejdzerskite-godini-foto-2

kim-kardasijan-vo-tinejdzerskite-godini-foto-3

kim-kardasijan-vo-tinejdzerskite-godini-foto-4

Преостанатите слики на следната страна...Би можело да ве интересира:

Како изгледале славните на првиот црвен тепих? Кога станува збор за изгледот на црвениот тепих, повеќето славни личности немаат...
Софија Вергара како принцеза во венчаница од Зухаир Мурад (фото) Ѕвездата на Модерно семејство, Софија Вергара и Џо Манганиело имале свадба за ка...
Први фотки од свадбата на Северина и Игор Којиќ Северина Вучковиќ и Игор Којиќ се венчаа синоќа, на 22 ноември и го кажаа судбон...