Како пее ќерката на Цеца?


Како пее ќерката на Цеца?

kako-pee-kerkata-na-ceca-povekjeНајголемата српска ѕвезда – Цеца, изгледа дека ќе има своја вистинска наследничка. Нејзината ќерка Анастасија се почесто става свои видеа на YouTube...


...каде пее разни познати песни од домашните ѕвезди.

На видеото подолу пее песна од Оља Карлеуша - Polje kamilice.

Ви личи ли дека Анастасија ја чека успешна кариера?

Би можело да ве интересира:

Цел свет е бесен на Џенифер Анистон заради една фотка Џенифер Анистон со години важи за холивудска миленичка на луѓето ширум светот, т...
Клое Кардашијан е бремена од Тристан Томпсон Ријалити ѕвездата е третата Кардашијан-Џенер сестра за која во последниве месеци...
Први фотки од Џорџ и Амал Клуни со близнаците, на одмор во Италија Во понеделникот, Џорџ и Амал Клуни слетаа во Милано на првиот семеен одмор низ И...