Како пее ќерката на Цеца?


Како пее ќерката на Цеца?

kako-pee-kerkata-na-ceca-povekjeНајголемата српска ѕвезда – Цеца, изгледа дека ќе има своја вистинска наследничка. Нејзината ќерка Анастасија се почесто става свои видеа на YouTube...


...каде пее разни познати песни од домашните ѕвезди.

На видеото подолу пее песна од Оља Карлеуша - Polje kamilice.

Ви личи ли дека Анастасија ја чека успешна кариера?

Би можело да ве интересира:

Ема Вотсон во син фустан како од бајка, на премиера на „Убавицата и ѕв... Ема Вотсон ја игра Бела во адаптацијата за бајката на Дизни „Убавицата и ѕверот“...
Соученици на ѕвездите откриваат: Какви беа пред да се прослават? Какви биле славните личности во младоста, пред да станат познати? Луѓето од Redd...
Соученичка одбила да му биде партнерка за матура, но Кајли Џенер прифа... Минатата недела еден 17-годишен тинејџер реши да ја покани Ема Стоун  на не...